.

.

Роуз Каскада злато од Рид и Бартон Стерлинг служејќи лажица PCD оригинална 8 1/2 “

Роуз Каскада злато од Рид и Бартон Стерлинг служејќи лажица PCD оригинална 8 1/2 “

Оценка на стоката:

DEN 710.40
Достапност
Производот е достапен

Состав : Стерлинг сребро Производител : Рид во шемата Роуз Каскада злато од Рид Бартон. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката