.

.

ЗРМ&засилувач;Е 2.5 Задниот Панел HDD/SSD Заградата Внатрешна PCI Слот Експанзија Задниот Држач Послужавник Caddy Превозникот Хард Диск Комплет Решетката

ЗРМ&засилувач;Е 2.5 Задниот Панел HDD/SSD Заградата Внатрешна PCI Слот Експанзија Задниот Држач Послужавник Caddy Превозникот Хард

Оценка на стоката:

DEN 143.84
Достапност
Производот е достапен

Добар Квалитет : Изработен од пластичен материјал за заштита на животната средина на нови СТОМАЧНИ мускули, црна боја, атрактивен дизајн, цврст и издржлив, одлична склопливост, лесен за инсталирање Добар Квалитет : Изработен од пластичен материјал за заштита на животната средина на нови СТОМАЧНИ мускули, црна боја, атрактивен дизајн, цврст и издржлив, одлична склопливост, лесен за инсталирање. Висока Компатибилност : Максимална компатибилност на погонот со поддршка за 2,5" SSDs диск со цврста состојба и hdds механички хард диск. Лесна Инсталација : Лесна за Употреба и инсталирање. Завртки се вклучени за монтирање. Пакетот Вклучува : Пакет Од 1 парчиња ЗАДЕН Панел HDD/SSD PCI Загради + 5 парчиња Завртки. Карактеристика : Тип : 2.5 " Заден Панел HDD/SSD PCI Заграда Материјал : Abs Пластичен Материјал Боја : Црна Функција : Лесно и безбедно инсталирајте го хард дискот од 2,5 инчи на бесплатен pci слот на куќиштето на КОМПЈУТЕРОТ, за да го решите проблемот што хард дискот не е доволен. Компатибилност : Максимална компатибилност на погонот со поддршка за 2,5" SSDs диск со цврста состојба и hdds механички хард диск.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката