.

.

Fevas Bore Size 16mm200mm Мозочен удар Компактен водич Пневматски цилиндер/цилиндар на воздухот MGPM серија

Fevas Bore Size 16mm200mm Мозочен удар Компактен водич Пневматски цилиндер/цилиндар на воздухот MGPM серија

Оценка на стоката:

DEN 385.60
Достапност
Производот е достапен

Тип : Цилиндер Број на модел : MGPM 16*200. Големина на родител : 16мм. Големина на мозочен удар : 200мм. Тип : Цилиндер MGPM. Компактен водич Пневматски цилиндер/цилиндри на воздухот MGPM серија Специфично : Тип : Цилиндримодел Број : MGPM 16*200bore Големина : 16 MMSTroke Големина : 200 MMType : Cylinder MGPM.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката