.

.

Маркери за бои на Артеза, пакет од 20, 10 црни и 10 бели акрилни пенкала, пластични брадавици, пенкала за црна и бела боја, материјали за уметност и занает, употреба на пл

Маркери за бои на Артеза, пакет од 20, 10 црни и 10 бели акрилни пенкала, пластични брадавици, пенкала за црна и бела боја, материјали

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Црно -бели акрилни маркери за да ги додадете вашите занаетчиски материјали и материјали - часови на создавање се пред овој сет на црно -бело пенкало, што ќе ви помогне да додадете детали во вашите уметнички дела Пенкала за маркери за боја за вашиот комплет за сликање на карпи и повеќе - овие мазни маркери на ткаенина можат да се користат за карпи, платно, керамички и стаклени површини, дрво, камен, пластика и ткаенина. Сет за лесен за употреба на црно-бело маркер за боја-фината точка на секој маркер на ткаенина е опремена за да се справи со фини детали и со рака. Овој сет на бела и црна боја пенкало го подобри протокот на мастило и брзо се суши. Дизајнирано и создадено од уметници : Еве во Артеза, ние сме страсни за создавање производи што инспирираат. За нас, уметноста е израз на човечкото искуство. Затоа работиме да ги направиме нашите уметнички материјали достапни за сите луѓе. Уметнички материјали за секого : Артеза е изградена на обезбедување квалитетна уметност, материјали за цртање и сликање за сите возрасти и нивоа. Пронајдете тони додатоци за уметност и занаети, комплети за бои, материјали за цртање и многу повеќе. Ако имате какви било проблеми со нашите производи, ве молиме посетете се и ние ќе го направиме тоа како што треба. Црно -бели акрилни маркери за да ги додадете вашите занаетчиски материјали и материјали - часови на создавање се пред овој сет на црно -бело пенкало, што ќе ви помогне да додадете детали во вашите уметнички дела. Пенкала за маркери за боја за вашиот комплет за сликање на карпи и повеќе - овие мазни маркери на ткаенина можат да се користат за карпи, платно, керамички и стаклени површини, дрво, камен, пластика и ткаенина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката