.

.

Адаптер 9V 850MA за напојување со педали за гитара, кабел за напојување за шеф ефекти педал Роланд музички инструменти Искривување на тастатура за тастатура Casio, PSA-120S Ц

Адаптер 9V 850MA за напојување со педали за гитара, кабел за напојување за шеф ефекти педал Роланд музички инструменти Искривување на тастатура

Оценка на стоката:

DEN 95.84
Достапност
Производот е достапен

Компатибилност : Компатибилен со Boss, Roland, Vox Stomplab, Joyo, KLIQ, WAH педали, музички уреди на Бехрингер; Исто така, работи со мини засилувач на електрична гитара Danelectro и одговара на негативните тастатури на Casio Casio Компатибилен со електронска гитара мулти-ефект педал, искривување, педална табла, компресор, приемник; AC DC 9 V кабел за напојување го заменува D'Addario PW-CT-9 V, BOSS PSA-120 S. Топли совети : Не работи со следење на тастатурата Casio CTK-5000, CTK240, CTK245, LK120, LK125, SA серија, WK серија. До 6 безбедни заштити : Сертифициран од FCC, CE, Rohs. Вграден во паметен ИЦ, автоматски прекумерна, прекумерна напон, преоптоварување, заштита од краток спој, заштита на температурата, огноотпорна обвивка. Спецификации : Негативен (-) конектор за врв; Конектор за барел од 5,5мм x 2,1мм; * Ве молиме, проверете ја големината на конекторот пред да купите. Влез : 100-240 V; Излез : 9 V 850m A. Должина на кабелот : 6,6 стапки (2м) должина на кабелот. Гаранција : 12-месечна гаранција, 24-часовно време на одговор за проблеми со клиентите. Ако наидете на какви било проблеми по купувањето, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Компатибилност : Компатибилен со Boss, Roland, Vox Stomplab, Joyo, KLIQ, WAH педали, музички уреди на Бехрингер; Исто така, работи со мини засилувач на електрична гитара Danelectro и одговара на негативните тастатури на Casio Casio.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката