.

.

Гај со поли торба 40 x 48, 2 милји рамни отворени пластични поли полиња

Гај со поли торба 40 x 48, 2 милји рамни отворени пластични поли полиња

Оценка на стоката:

DEN 230.40
Достапност
Производот е достапен

40 x 48 " - 2 мил; случај од 100 Најпопуларни користени јасни, лежени рамни поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од нечистотија, прашина и влага. Ворбите со отворен крај се произведуваат од 100% девица, висока јасност Полиетиленски филм; ги исполнува спецификациите на FDA и USDA за апликации за храна. Затвори торби со лента со торби, врски за пресврт или импулсни заптивки. Ние нудиме илјадници поли торби! Изберете од многу стилови и големини за да одговараат на секоја потреба. Одговара на стандардни големини. Јасни, полиетиленските кеси ја одржуваат содржината видлива. Најпопуларна дебелина што се користи за општи, лесни до производи со средна тежина за да ги заштити од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведени од розов, анти-статичен полиетиленски филм. Филм со мала густина, полиетиленски филм вграден со инхибитор на корозија. Транспарентните торби овозможуваат да се идентификуваат производите, да се измислат и да се изберат без потреба да се отвори пакетот. 40 x 48 " - 2 милји рамни поли полиња. Овие чисти, лежени рамни отворени пластични поли полити најдобро се користат за производи од светлина до средна тежина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката