.

.

Zfazf Spa Massage Table Sheets 100 парчиња неткаени ткаенини спа-постелнини плочи за еднократна употреба водоотпорен водоотпорен опремена одржлива дишење за табела за масажа та?

Zfazf Spa Massage Table Sheets 100 парчиња неткаени ткаенини спа-постелнини плочи за еднократна употреба водоотпорен водоотпорен

Оценка на стоката:

DEN 304.00
Достапност
Производот е достапен

【Стандардна големина】 : Постелнината 80 X180 CM/32 X72 IN, 80x190cm/32x76in, 80x200cm/32x80in, за секое парче, 100 парчиња бела бела неткаена маса за масажа на ткаенина Погодно за повеќето брендови маси за масажа. 【Пријателски заштитен слој】 : Дизајнот за еднократна употреба може ефикасно да избегне вкрстено загадување, а листот е повеќе санитарна и чиста, може да спречи урина натопени чаршафи или да спречи загадување на менструалната крв. И може да спречи прашина, што може да ги натера вашите клиенти подобра заштита. 【Заштедете време】 : Повевот за еднократна употреба може да ви заштеди време со тоа што не губете време на алишта. Стана идеален кревет за постелнина за масери, затоа што нема потреба да носите некои тешки чаршафи за постелнини. Само треба да се сменат лушпите за помалку од 1 минута. 【Висок квалитет】 : Листови за масажа за еднократна употреба се изработени од висококвалитетна неткаена ткаенина, таа е мека, без вкус. Весна тежина, дише, без бујна, апсорпција на пот и анти-пилинг. 【Широки апликации】 : Листови за еднократна употреба идеални за професионални салони за убавина, медицинска единица, тетоважа посветена на кревет и перничиња за дома, или стари лица и нега на бебиња. Може да се користи и за лично патување за вашето здравје и безбедност. Боја : белци : 80x180cm/32x72in, 80x190cm/32x76in, 80x200cm/32x80in, костум за : болнички кревет, кревет за кревет и така на. Дали чаршафите за креветчиња за еднократна употреба се лесни за употреба на местото на памук или фланелни капаци, заштедете време на миење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката