.

.

IMC за DAF SSC EURO6 6X4 со приколка со баласт со 7 оски за Demag Limited Edition 1/50 Diecast Truck Pre-Build Model

IMC за DAF SSC EURO6 6X4 со приколка со баласт со 7 оски за Demag Limited Edition 1/50 Diecast Truck Pre-Build Model

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Пред-изграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/50 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Ова не е играчка за деца. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката