.

.

Xucus диск за мелење на тркалото за мелење на тркалото лак/наклон/рамен облик на резба - конвексна - конвексна резба -

Xucus диск за мелење на тркалото за мелење на тркалото лак/наклон/рамен облик на резба - конвексна - конвексна резба -

Оценка на стоката:

DEN 1185.60
Достапност
Производот е достапен

Боја : В Пакет вклучува : Пакет 1# : 1*Агол Агол Агол Мелење тркало+1*6 Тркало за мелење на агол+1*6 заби за мелење на лакот за заби Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.admin Accountid = 238151303. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Тип : Абразивен диск. Е прилагодено : Бр. # : 1*Рамно тркало за мелење на рамен агол+1*6 заби за мелење на лакот Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.admin Accountid = 238151303. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Тип : Абразивен диск. Е прилагодено : Бр. Детали : *100% сосема нови и висококвалитетни*обложувања од карбид од волфрам се состојат од стотици екстремно заби за заби кои брзо ги отстрануваат залихите и ги надминуваат стотици влошки од шкурка*Тунгастен карбид забите ви даваат извонреден живот на абење*погоден за погоден за живот погоден за живот погоден за животниот век Брзо отстранување и обликување, особено за конвексни и конкавни области*Обезбедува брзо отстранување на материјалот, заштеда на вашето време и напор, погодно за заоблена работа*треба да се користи само на не-метали или неметални материјали, погодни за дрво и други материјали*одговара За мелница за агол и лесно е да се управува со неа*боја : сина+сива (како што покажуваат слики)*Материјал : Тунфрам карбид*Големина : Како што се прикажани слики*Факултативни типови : A 、 B 、 Копцијален пакет вклучува : Пакет 1# : 1************************** Тркало за мелење на лакот Агол+1*6 заби за мелење на лакот од предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката