.

.

Алаза летање свиња со очила за сонце на рамената торбички за теретани за патувања во теретана, внатрешни џебови

Алаза летање свиња со очила за сонце на рамената торбички за теретани за патувања во теретана, внатрешни џебови

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : полиестер Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти. Карактеристики : Пространа главен оддел, торбата има патент на врвот за да ги чувате сите ваши работи безбедни. Внатрешниот џеб PVC може да одговара на вашиот мобилен телефон, копчињата. Постојат 2 џебови од мрежи внатре може да ги задржат вашите предмети одделени и организирани. 2 џебови од страна за да ги држите шишињата со вода, папучи, сонцето или сонцето за сонце. Капацитет : Доволно голем за крпи, играчки, облека, лосиони, кармин, козметика, i Pad Air, Kindle. Повод : Совршен за плажа, пикник, базен, патување, спорт, пикник или теретана. Материјал : полиестер. Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти. Карактеристики : Пространа главен оддел, торбата има патент на врвот за да ги чувате сите ваши работи безбедни. Внатрешниот џеб PVC може да одговара на вашиот мобилен телефон, копчињата. Постојат 2 џебови од мрежи внатре може да ги задржат вашите предмети одделени и организирани. 2 џебови од страна за да ги држите шишињата со вода, папучи, сонцето или сонцето за сонце. Капацитет : Доволно голем за крпи, играчки, облека, лосиони, кармин, козметика, i Pad Air, Kindle.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката