.

.

20 парчиња 30мм 3см ТТ отвор 2мм 1,95мм пластична функција на жолтото тркало Функција макара единечен жлеб 4мм околу 1,95ммкс4 2.05ммкс4 302а

20 парчиња 30мм 3см ТТ отвор 2мм 1,95мм пластична функција на жолтото тркало Функција макара единечен жлеб 4мм околу 1,95ммкс4 2.05ммкс4 302а

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Тип : Време Материјал : пластика. Број на заби : 0. IS_Customized : Број на ставка Дерипција : Дерипција на производот 30мм А = 2мм пластична опрема Единствена жлеб на тркала од дијар Дија. Total=6mm (edge ​​= 4mm) Aperture : 1.95mm (Tight fit for 2mm,with a flat hole) Surrounding aperture : 1.05 MMX4 Distance between holes : 0.5 CM Color : Yellow (There are another 2 colors- Blue/Green, Ако ви треба, Contac Us) Пакет 20 PCS X Пластична макара (302 A2 AB-YELLOW) Спецификација на артиклот : Тип : Материјал за тајминг : пластичен број на заби : 0 is_customized : Не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката