.

.

Поставен за обука на приклучокот со задникот со база за разгледување, 3 големини транспарентен кристален акрилен анален приклучок комплет за обучувач со тркалезна

Поставен за обука на приклучокот со задникот со база за разгледување, 3 големини транспарентен кристален акрилен анален приклучок

Оценка на стоката:

DEN 303.84
Достапност
Производот е достапен

[Единствена перспектива анална приклучок] Целото тело усвојува транспарентен дизајн Кога ќе се вметне аналниот приклучок, можете да го проверите телото на партнерот преку тркалезната основа, што несомнено ќе донесе поголема сензорна стимулација во вашиот сексуален живот. Нема да има повеќе тајни помеѓу вас и вашиот партнер. Со сапун и вода, може да се исчисти многу лесно. [Чист и безбеден материјал на телото] Сите 3 анални приклучоци се направени од кристално акрилик, имаат добра топлинска спроводливост и можат совршено да се прилагодат на вашата телесна температура, мазната површина се чувствува мека на допир, но доволно цврсто за да ви даде вкусно чувство на полнота. Во споредба со стаклените анални приклучоци, нашите производи се полесни, повеќе преносни и не се лесно скршени; Исто така, за разлика од традиционалните пластични модели, овој транспарентен производ нема чуден мирис. [Ергономски дизајн за анална игра] Приклучоците за задникот на тренерот на Yosposs се специјално обликувани за да го зголемат вашето анално задоволство и удобност. Секој приклучок има тркалезен врв на врвот, оставете го да се лизга лесно без повредување. Зашилената вратило е цврста на допир и доволно голема за да ве наполни точно. Тенок врат е доволно долг за да избегне лесно да се лизне и приклучоците на задникот доаѓаат со класична тркалезна основа што спречува несакано патување. [3 големини ви носат различни нивоа на стимулација] Сетот на тренерите доаѓа со 3 приклучоци за задник, така што овој комплет може да ве придружува од почетник до стручен корисник. Започнете со малиот, приклучок за почетници за почетници за да го навлажни вашиот свиреж за игра на задниот дел. Потоа преминете на средниот приклучок за да го предизвикате задниот дел со подолга и подебела вратило. И потоа дипломирајте на големиот приклучок за да ги истуркате границите на задниот дел до максимумот!. [Идеално за мажи и жени] Овој мазен, чист тренинг за обука на задникот е ергономски дизајниран за совршено да одговара на вашата природна внатрешна форма, секој приклучок има умна крива во вратилото за да му овозможи да ги масира сите ваши омилени ерогени зони. Ако сте машки, приклучоците за задникот можат да ја стимулираат простатата, а ако сте жени, приклучоците можат да создадат неверојатно пријатно притисок на задниот вагинален wallид. Изградете го нивото на анална удобност и експертиза за задниот дел со овој сет за тренер за приклучоци за почетници за почетници!. [Единствена перспектива анална приклучок] Целото тело усвојува транспарентен дизајн. Кога ќе се вметне аналниот приклучок, можете да го проверите телото на партнерот преку тркалезната основа, што несомнено ќе донесе поголема сензорна стимулација во вашиот сексуален живот. Нема да има повеќе тајни помеѓу вас и вашиот партнер. Со сапун и вода, може да се исчисти многу лесно. [Чист и безбеден материјал на телото] Сите 3 анални приклучоци се направени од кристално акрилик, имаат добра топлинска спроводливост и можат совршено да се прилагодат на вашата телесна температура, мазната површина се чувствува мека на допир, но доволно цврсто за да ви даде вкусно чувство на полнота.

Декларирани спецификации

Start with the smallest size, and gradually train your way to advanced anal player status! Small:
2.7 inches long, 1oz

Комплементите на стоката