.

.

Вселенска уметност деко, црна рамка со црна слика со сребрен раб - црна/златна двојна матка за 8,5х11 дисплеј за фотографии/диплома - закачалка за пила - mountидна монтира

Вселенска уметност деко, црна рамка со црна слика со сребрен раб - црна/златна двојна матка за 8,5х11 дисплеј за фотографии/диплома

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Сосема нова црна рамка со внатрешна сребрена боја на шампањ и црна/златна двојна мат Одговара за : една слика од 12x26 "или две 8,5x11 дипломи/сертификати (со МАТ). Вклучува : една рамка со модерен стил 12x26, црна над златна двојна матка со две отвори (големина : 8 x 10,5"). Карактеристики : елегантно црна боја Надворешен раб на Шампањ, Шампањ сребрен внатрешен раб, видени закачалки за заби за монтирање на wallидови, флексибилни метални точки на метал, зајакнување на стаклената обвивка. Силната смела граница е едноставен, но ефикасен избор за дизајн, направен за да се привлече вниманието на вашите слики и уметнички дела. Слика само за Референца. Нова црна рамка со внатрешна сребрена боја на шампањ и црна/златна двојна матка. Одговара за : една слика 12x26 "или две 8,5x11 дипломи/сертификати (со МАТ). Вклучува : Една рамка со модерен стил 12x26, црна над златна двојна мат со две отвори (големина : 8 x 10,5 ”). Карактеристики : Елегантен надворешен раб на црна боја, Шампањ сребрен внатрешен раб, видени закачалки за заби за монтирање на wallидови, флексибилни метални точки на металот, зајакнување на стаклената обвивка. Силната смела граница е едноставен, но ефикасен избор за дизајн, направен за да се посвети внимание на вашите слики и уметнички дела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката