.

.

Мизу - V8 шише со вода | 26 мл. Изолиран вакуум од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови | Тесна уста со капаче за докажување на протекување | Повеќекратни бои | БПА беспл

Мизу - V8 шише со вода | 26 мл. Изолиран вакуум од не'рѓосувачки челик со двојни wallидови | Тесна уста со капаче за докажување на протекување

Оценка на стоката:

DEN 489.76
Достапност
Производот е достапен

Изградба на двојни wallидови изолирани со вакуум : Двоен wallид од не'рѓосувачки челик и вакуумска изолација ги одржува топлите пијалоци топли до 12 часа, ладни пијалоци ладно до 24 часа и ја елиминира кондензацијата Слој за изолација на бакар : Внатрешниот wallид не само што овозможува вакуумска изолација, туку е обложена и со тенок слој на цврст бакар. И покрај тоа што не можете да го видите, Мизу го додава овој дополнителен чекор за зголемување на термичките својства до 20%. Ендуро во прав обложена од 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение од храна : Мизу шишиња се изработени од храна од 18/8 не'рѓосувачки челик кој е безбеден, издржлив и нема да пренесе вкус. Завршувањето на Ендуро е издржлива облога во прав за лесен зафат на мат финиш. Големина : Ова шише од 26 мл може да седи удобно кај повеќето држачи за чаши и е совршено за подолги денови. Ние ги сакаме V8 на мисии за грб или сесии за сурфање, па дури може да искористиме во неколку пива, да земеме шише вино на плажа или да измешаме неколку коктели. Зошто Мизу? Изградба на двојни wallидови изолирани со вакуум : Двоен wallид од не'рѓосувачки челик и вакуумска изолација ги одржува топлите пијалоци топли до 12 часа, ладни пијалоци ладно до 24 часа и ја елиминира кондензацијата. Слој за изолација на бакар : Внатрешниот wallид не само што овозможува вакуумска изолација, туку е обложена и со тенок слој на цврст бакар. И покрај тоа што не можете да го видите, Мизу го додава овој дополнителен чекор за зголемување на термичките својства до 20%. Ендуро во прав обложена од 18/8 не'рѓосувачки челик од одделение од храна : Мизу шишиња се изработени од храна од 18/8 не'рѓосувачки челик кој е безбеден, издржлив и нема да пренесе вкус. Завршувањето на Ендуро е издржлива облога во прав за лесен зафат на мат финиш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката