.

.

Нов LON0167 1/4-инчен X е прикажан 1/4-инчен 32мм длабочина сигурна ефикасност со двојно флејта со директен рутер битови 2 парчиња 2 парчиња

Нов LON0167 1/4-инчен X е прикажан 1/4-инчен 32мм длабочина сигурна ефикасност со двојно флејта со директен рутер битови 2 парчиња 2

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Име на производот : (издржлив во употреба) директен рутер бит; Дупчка дупка (најнова технологија) Дијаметар : 1/4 "; квалитетен квалитет на производот : 1/4" x 1/4 " Тип : права безгорна дупчечка дупка двојни флејти; тежина : неискористена 59g; материјал : карбид неимилив челик. Должина : Внимателно избрана 72мм / 2,8 “; Содржина на умот на пакетот : 2 парчиња X е сериозен директен рутер бит, 1 x пластичен случај. Број на флејта : потрошен 2; Должина на флејта : 32мм / квинтесенцијален 1. Дијаметар на сечење : совршен во изработката 1/4"; Боја : Сина, сребрен уреден тон. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Ваквите битови се карактеризираат со умерена цена со висока цврстина и изработка на долг живот и резултира во препорачано убаво завршување на Вуди по сечење. Во споредба со сличните производи, нашите се повеќе од 2 пати од нормалните во животот по строго тестирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката