.

.

Netgear Net-FS108NA ProSafe 8 Switch 10/100

Netgear Net-FS108NA ProSafe 8 Switch 10/100

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Десктоп прекинувачот на Pro Safe 8-порта 10/100 овозможува моментална врска до осум уреди со етернет со брзина до 100 Mbps Неговата компактна големина и издржлива метална кутија овозможуваат лесно поставување насекаде. Десктоп прекинувачот на Pro Safe 8-порта 10/100 овозможува моментална врска до осум уреди со етернет со брзина до 100 Mbps. Неговата компактна големина и издржлива метална кутија овозможуваат лесно поставување насекаде. FS108 10/100 8 PT DS ETH UNMGD SWCH.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката