.

.

Кал Пита Почетна Мермер Одбор Во Собата

Кал Пита Почетна Мермер Одбор Во Собата

Оценка на стоката:

DEN 351.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : ДРВО/МЕРМЕР Големина : одбор 8 "х 8"распрскувач 6". 2-парче во собата. Мермер одбор карактеристики манго дрво центар диск со инкрустирани метал почетна. Пристигнува подарок во кутија со распрскувач на сечилото од дрво од манго со зачукувана метална рачка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката