.

.

2Way Tap Switch Splitter Splitter за сателитско ТВ bellвонче, мрежа за садови, бесплатно за воздух, FTA 24 dB

2Way Tap Switch Splitter Splitter за сателитско ТВ bellвонче, мрежа за садови, бесплатно за воздух, FTA 24 dB

Оценка на стоката:

DEN 1336.00
Достапност
Производот е достапен

Капка 24d B 5-2300 MHz спојка 2 Way Допрете Сплитер. Совршени за нерамни апликации како што се комерцијални или долги кабли. Капка 24d B 5-2300 MHz спојка. 2 Way Допрете Сплитер. Совршени за нерамни апликации како што се комерцијални или долги кабли. Taps RF најчесто се користат во комерцијални или сложени мрежни дистрибутивни мрежи. Онаму каде што разделот го дели сигналот рамномерно, чешма нерамномерно го дели сигналот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката