.

.

Inflate Кина Исток за Боинг 737-800W Б-7966 1/200 Авион за модел на авион на диекаст

Inflate Кина Исток за Боинг 737-800W Б-7966 1/200 Авион за модел на авион на диекаст

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

1 : 200 авиони со скала Должина : 7,79 инчи. Ширина : 6,75 инчи. Висина : 2,47 инчи. Детално метално тело и пластика. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. 1 : 200 авиони со скала. Должина : 7,79 инчи. Ширина : 6,75 инчи. Висина : 2,47 инчи. Детално метално тело и пластика. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Ново со скала на пакет? 1/200 Завршен модел, подготвен да биде прикажан материјал : Метал и пластика во детали Големина : Должина : 19,78 см. Ширина : 17,14 см. Висина : 6,28 см.? Должина : 7,79 инчи. Ширина : 6,75 инчи. Висина : 2,47 инчи.) Извонредни карактеристики : . Погодно само за возраст од 14+ години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката