.

.

Clispeed Sports Water Shotter Botth Flat Water A5 Sports Sports Flat Bottable Protable Chinc Gym Water Container Flat Kettle Water Cop Голема вода шише квадратно вода шише со вода п.п.

Clispeed Sports Water Shotter Botth Flat Water A5 Sports Sports Flat Bottable Protable Chinc Gym Water Container Flat Kettle Water Cop Голема вода

Оценка на стоката:

DEN 1385.60
Достапност
Производот е достапен

Како, стр, силикон Преносно тенок шише : Шишето е мазно, и користете, заштедува време и напор и може да ви донесе голема погодност. Блендер за овошни куршуми : Произведено со супериорни материјали, практични и издржливи за термин употреба. Отворено шише со вода : Произведено со супериорни материјали, практични и издржливи за термин употреба. И тогаш ова шише со вода ќе биде вашиот добар избор. Тенок да се вклопи во раката, лесен за да се вклопи во торбата. Патувачка колба : Исклучителна изработка и материјали со висок степен обезбедуваат животен век и совршени детали. Професионално шише за фитнес : Шишето може да биде за најразлични течности, како што се ладна вода, млеко, сок и пијалоци. Како, стр, силикон. Преносно тенок шише : Шишето е мазно, и користете, заштедува време и напор и може да ви донесе голема погодност. Блендер за овошни куршуми : Произведено со супериорни материјали, практични и издржливи за термин употреба. Отворено шише со вода : Произведено со супериорни материјали, практични и издржливи за термин употреба. И тогаш ова шише со вода ќе биде вашиот добар избор. Тенок да се вклопи во раката, лесен за да се вклопи во торбата. Патувачка колба : Исклучителна изработка и материјали со висок степен обезбедуваат животен век и совршени детали. Професионално шише за фитнес : Шишето може да биде за најразлични течности, како што се ладна вода, млеко, сок и пијалоци. Список на пакети 1 x Карактеристики на шише со рамна вода -со дизајн на рамна форма, така што ова шише со вода може да биде многу погодно за пиење вода надвор од шише со рамна вода за чанта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката