.

.

Паѓање Во Уметност Недовршени Панели Од Бреза Дрво Комплет За Сликање, Дрвено Платно 2 Пакет Од 24 х36 Студио 1 Длабоко, Табли За Лулка За Истурање, Уметност, Занаети, Г?

Паѓање Во Уметност Недовршени Панели Од Бреза Дрво Комплет За Сликање, Дрвено Платно 2 Пакет Од 24 х36 Студио 1 Длабоко, Табли За Лулка За Истурање,

Оценка на стоката:

DEN 1279.84
Достапност
Производот е достапен

ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ : овој комплет содржи 2 парчиња панели за лулка со големина од 24"х36" и 1" во длабочина Доволна количина може да ги задоволи вашите дневни потреби и замена. Мултифункционалните дрвени платна не се користат само за уметничко создавање, туку и како послужавници за складирање или организирање мали додатоци за сликање, материјали за шиење и многу повеќе. ПРЕМИУМ БРЕЗА И БОРОВО ДРВО : Изработено од бреза дрво од предната страна и борово дрво од задната страна, за да можете да работите од двете страни врз основа на вашите потреби; нашите уметнички панели имаат цврста мазна површина и изшкуркана табла, лесна, но тешка за кршење, обезбедувајќи издржливост и цврстина. Секоја дрвена платнена табла поседува уникатни природни текстури, кои нема лесно да се протегаат или свиткуваат, подобро од традиционалните рамки за платно. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : ова големо квадратно дрвено платно е идеално за повеќето уметнички и занаетчиски проекти : масло и акрилно сликарство, отпечатоци од суво монтирање, истурање, пренос на фотографии, знаци, колаж, горење дрва и други мешани медиуми. Структурираните табли од дрвени панели се погодни за оние кои сакаат сликарство, почетници, професионални уметници, деца или возрасни да создаваат уметнички дела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката