.

.

Замена на кертриџот за тонер за тонер за тонер за HP 42X Q5942X 42A Q5942A Q1338X 4250 4200 4350 4300 4250N 4240 4350N 4250TN 4250DTN 4350DTN 4350TN ВЕДЕР ВЕДЕР

Замена на кертриџот за тонер за тонер за тонер за HP 42X Q5942X 42A Q5942A Q1338X 4250 4200 4350 4300 4250N 4240 4350N 4250TN 4250DTN 4350DTN

Оценка на стоката:

DEN 788.80
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен за кертриџ за тонер со висок принос на HP 42 X Q5942 X, исто така, достапен во кертриџот за тонер за стандарден принос 42 A Q5942 A Компатибилен за HP печатач : 4200 4200 N 4200 TN 4200 DTN 4200 DTNS 4200 DTNSL; 4240; 4250 4250 N 4250 TN 4250 DTN 4250 DTNSL; 4300 4300 N 4300 TN 4300 DTN 4300 DTNS 4300 DTNSL; 4350 4350 N 4350 TN 4350 DTN 4350 DTNSL 4345 MFP печатач. Принос на страница : 20,000 страници (црни) врз основа на 5% покриеност (буква/A4). Вклучете 2 пакувања компатибилни за HP 42 X (Q5942 X) Цел тонер кертриџ. Боја на кертриџ : Црна (42 X црн тонер кертриџ Q5942x, 2-пакет). Cool Toner цело време ја подобрува сопствената сеопфатна сила. До сега, се рангиравме меѓу првите три во глобалната индустрија за потрошувачки на општо печатење!. Ние ќе бидеме вашиот прв избор за тонери за професионален квалитет. Cool Toner 2-Pack црн компатибилен 42 X Q5942 X Тонер за замена на кертриџ за тонер за 42 X Q5942 X Q1338 A Q5942 тонер кертриџ 4200 4250 4250 TN 4250 N 4250 DTN 4300 4350 4350 N 4350 N 4350 TN 4350 DTN печатач Инк. Компатибилен кертриџ за тонер за : . 42 X Q5942 X Q1338 A Q5942 тонер кертриџ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката