.

.

Гордо виножито Loveубов е orубов на елката на срцето на срцето H7549

Гордо виножито Loveубов е orубов на елката на срцето на срцето H7549

Оценка на стоката:

DEN 153.28
Достапност
Производот е достапен

Гордото виножито „Loveубовта е loveубов“ срцев украс од Курт Адлер е живописен додаток на вашиот декор за одмор Орнаментот има форма на срце со гордоста виножито низ него. На предната страна се зборовите : „Loveубовта е loveубов“ во црни букви и појавување на сјајни ленти. Направено од пластика и боја/мика виси од златна низа Повеќе информации UPC 086131546389 Сплит 12 кутија 72 боја со повеќебојни предмети со големина 4,5in пакување на стаорец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката