.

.

Vlecks Sports Modric #10 Madrid Home Soccer Jersey 2022/23

Vlecks Sports Modric 10 Madrid Home Soccer Jersey 2022/23

Оценка на стоката:

DEN 1099.68
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Повлечете го затворањето. Modric 10 Madrid Home Jersey е фудбалски дрес дизајниран за fansубителите на фудбалскиот клуб Мадрид. Jerseyерси е дизајниран во класичната бела боја која е синоним за домашниот комплет на Мадрид. Се одликува со деколте на екипажот, кратки ракави и е направено од лесен, дишечки материјал за удобност. Мадридската сртот е извезена од левата страна на градите, додека логото е извезено од десната страна. Логото на мува Емирати е отпечатено во центарот на Jerseyерси, веднаш под тимскиот сртот. На задниот дел од маичката има име и број на Модриќ, 10, со задебелен принт. Jerseyерси е достапен во различни големини за да одговара на fansубителите на сите возрасти и типови на тело. Може да се носи за да се покаже поддршка за тимот за време на натпреварите или како дел од секојдневното секојдневно носење. Стилски и Jerseyерси со високи перформанси што е совршено за fansубителите на Лионел Меси и репрезентацијата на Аргентина. Повлечете го затворањето. Modric 10 Madrid Home Jersey е фудбалски дрес дизајниран за fansубителите на фудбалскиот клуб Мадрид. Jerseyерси е дизајниран во класичната бела боја која е синоним за домашниот комплет на Мадрид. Се одликува со деколте на екипажот, кратки ракави и е направено од лесен, дишечки материјал за удобност. Мадридската сртот е извезена од левата страна на градите, додека логото е извезено од десната страна. Логото на мува Емирати е отпечатено во центарот на Jerseyерси, веднаш под тимскиот сртот. На задниот дел од маичката има име и број на Модриќ, 10, со задебелен принт. Jerseyерси е достапен во различни големини за да одговара на fansубителите на сите возрасти и типови на тело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката