.

.

Слајд за покривање на веб-камерата CloudValley, [5 пакет] 0,6 mm-тенка метална веб-камера налепница за MacBook Pro, MacBook Air, Laptop, Imac, PC, Surfcase, iPhone 8/7/6 Plus, Cover за приватност, црни-5 компјут

Слајд за покривање на веб-камерата CloudValley, [5 пакет] 0,6 mm-тенка метална веб-камера налепница за MacBook Pro, MacBook Air, Laptop,

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

2018/2017/2016 Ослободете го Apple Mac Book Pro 13 Inch/15 инчи целиот модел 2020/2019/2018/2017/2016/2015/2014/2013/2012/2011/2010 Објави Apple Mac Book Air 13 Inch All Model. и други лаптопи (AS : HP, Dell, Acer, Asus, Lenovo, Samsung), тетратка, таблети, работна површина. Постои слој од оригинално лепило од 3 метри на грб, силно лепило. Едноставно усогласете се со вашата веб -камера, прикачете и притиснете цврсто 15 секунди за силно. Наменето е за луѓе кои сакаат да имаат поголема приватност, безбедност и мир на умот кога користат лаптопи, таблети и компјутери!. Едноставен за употреба. Чист минималистички дизајн. Потенка од микро SD картичка. Тие исто така се супер забележливи и непривлечни. Сепак е толку мал и низок профил. Компатибилен со : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката