.

.

Nuobesty чиста чанта чанта чанта од ранец 150 парчиња чиста пластична пакување воздушни перничиња торбички за чанти за чанти за надувување на надувување на воздухот за ?

Nuobesty чиста чанта чанта чанта од ранец 150 парчиња чиста пластична пакување воздушни перничиња торбички за чанти за чанти за надувување на

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

ПЕ филм Воздушни перници за испорака : Оваа воздушна перница е водоотпорна, отпорна на абење, помага да се обезбеди безбедно патување на вашата стока. Перница за надувување на воздухот : Компактна големина и лесна тежина, а овие кеси за надувување се погодни за чување и носење. Блокирање на торбата за пакување : Лесна и издржлива, одлична за замена на хартија, големи ролни меурчиња и пени. Филм за воздушна перница : Вашите производи можат да бидат заштитени со нашите вреќи со меурчиња за време на времето за патување и испорака на парцели. Воздушни перничиња за испорака : Може да се испорачуваат стоки далеку од судир, гребење, несреќа и да ги чуваат во добра состојба. Воздушни перници за испорака : Оваа воздушна перница е водоотпорна, отпорна на абење, помага да се обезбеди безбедно патување на вашата стока. Перница за надувување на воздухот : Компактна големина и лесна тежина, а овие кеси за надувување се погодни за чување и носење. Блокирање на торбата за пакување : Лесна и издржлива, одлична за замена на хартија, големи ролни меурчиња и пени. Филм за воздушна перница : Вашите производи можат да бидат заштитени со нашите вреќи со меурчиња за време на времето за патување и испорака на парцели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката