.

.

Совршен капак за прашина, црна најлонска покривка компатибилна со HP Envy Pro 6432E се-во-еден печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпорен покривка на прашина од стр

Совршен капак за прашина, црна најлонска покривка компатибилна со HP Envy Pro 6432E се-во-еден печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпорен

Оценка на стоката:

DEN 225.60
Достапност
Производот е достапен

Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци за кој било вид печатачи, системи за климатизација, телевизори, скари за гас и многу повеќе Ги гарантираме нашите производи 100% . Совршено покритие за прашина, не обезцвестувајте, тој е изработен од многу квалитетен водоотпорен најлон материјал. Совршениот капак за прашина, е двојно зашиен, антитатички, силен и тешка покривка. Совршено покритие за прашина, е совршен производ за да го заштитите вашиот печатач од прашина, истури, гребнатини, вода и други загадувачи. Совршен капак за прашина, црна најлонска покривка компатибилна со HP Envy Pro 6432 E се-во-еден печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпорен димензии на покривање на прашината 17.8'''h од совршена прашина Покрие ДОО. Совршен капак за прашина, црна најлонска покривка компатибилна со HP Envy Pro 6432 E се-во-еден печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпорен димензии на покривање на прашината 17.8'''h од совршена прашина Покрие ДОО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката