.

.

50pcs/lot 50cs stgb10nb37lz до-263 GB10NB37LZ TO263 STGB10NB37 SMD

50pcs/lot 50cs stgb10nb37lz до-263 GB10NB37LZ TO263 STGB10NB37 SMD

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост. Ако ви е потребен производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе користиме DHL за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Верувам дека нашата слатка услуга ќе ве задоволи. Забележете дека производите ги нуди само марката : Proe Cworld. Другите продажни луѓе не се сигурни. Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло. Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката