.

.

Weiler 4 Затегната четка за жица за жица, монтирање на арборски дупки, жица од 0,023. 1-1/4 Влакната на влакната

Weiler 4 Затегната четка за жица за жица, монтирање на арборски дупки, жица од 0,023. 1-1/4 Влакната на влакната

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Четката за жица од мелница Weiler е направена со високо-затегната, жица со јаглероден челик третирана со топлина Неговата чаша за жица на јазол е идеална за тесни операции, агли и заварувања на агол, заоблени површини и чистење на наклон на цевки. Предмет : Четка за чаши - Четки за чаши : Четка за четка за четка за четка : Затегната жица четка Дија : 4 "Тип на монтирање : Арбор дупка Арбор Дупка Големина : 5/8" -11 Абразивна големина на Шанк : Без жица. Должина на трим : 1-1/4 "Абразивен материјал : Макс на јаглерод челик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката