.

.

Откажување на бучава за бучава BlueParrott B350-XT BLUETOOT

Откажување на бучава за бучава BlueParrott B350-XT BLUETOOT

Оценка на стоката:

DEN 2224.00
Достапност
Производот е достапен

Откажување на бучава водечка во индустријата-Со откажување на бучава водечка во индустријата и квалитет на звук, Blue Parrott B350-XT блокира 96% од бучавата во позадина за да можете да слушнете и да се слушнете јасно каде и да сте Проширен безжичен опсег-Слушалките за сите нови B350-XT имаат проширен безжичен опсег од 300 стапки/100 метри плус, комуникацијата близу поле (NFC) го насочува спарувањето додека до 24 часа време на разговор ве одржува во текот на целиот ден. Премиум удобност-дизајниран за уште поголема удобност и издржливост, Blue Parrott B350-XT Bluetooth слушалки има лесна, прилагодлива лента за глава и флексибилен микрофон за Gooseneck што останува таму каде што ќе го ставите. Ултра-оддалечен дизајн-доволно тежок за живот во движење со заштита од IP54 со прашина и влага, ова е идеална безжична слушалка за возачи на камиони, теренски услуги, мало, гостопримство и магацински работници. Лесно прилагодување - копчето за прилагодување на Blue Parrott овозможува брз пристап до вашите омилени карактеристики, како што се нем, брзо бирање и повеќе за да можете да ги поставите слушалките на вашиот начин, исто така, има стриминг за GPS, музика и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката