.

.

Прецизност на беспилотни летала фиксна точка 4K HD камера професионална воздушна фотографија хеликоптер преклопен квадкоптер

Прецизност на беспилотни летала фиксна точка 4K HD камера професионална воздушна фотографија хеликоптер преклопен квадкоптер

Оценка на стоката:

DEN 593.60
Достапност
Производот е достапен

Прецизност на оптичкиот проток на беспилотни летала Фиксна точка 4 K HD камера професионална воздушна фотографија хеликоптер преклопен квадкоптер Прецизност на оптичкиот проток на беспилотни летала Фиксна точка 4 K HD камера професионална воздушна фотографија хеликоптер преклопен квадкоптер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката