.

.

Besportble 48 парчиња сад за тенџере со силиконски тенџере рачки ракав силика гел црна

Besportble 48 парчиња сад за тенџере со силиконски тенџере рачки ракав силика гел црна

Оценка на стоката:

DEN 548.80
Достапност
Производот е достапен

Силикон Силиконски тенџере со ракав на ракав- можете да им дадете на овие заштитници на рачката на кујната како подароци на вашите пријатели и семејство за да им донесат среќно искуство!. Практична обвивка за рачката- ги имаме овие- се справуваат со заштитници во одлична алатка и можете да ги добиете овие убави и практични производи на Ан. - Рачки на ракави- Овие заштитници на рачката на тенџере се направени со строга контрола и прецизна изработка во обид да им обезбедат сигурни производи на нашите клиенти. Заштита на рачката на тавата- Лесни за носење и употреба, овие практични заштитници за рачки нема да ве натераат да се чувствувате незгодно да ги носите и можат лесно да бидат во секое време. Фринг тави рачки на ракавот-Овие заштитници против рачката може да бидат за вашите тави за пржење на леано железо и други алатки за кујна од не'рѓосувачки челик, што ви даваат многу пријатно и прекрасно со употреба на искуство. Силиконски тенџере со ракав на ракав- можете да им дадете на овие заштитници на рачката на кујната како подароци на вашите пријатели и семејство за да им донесат среќно искуство!. Практична обвивка за рачката- ги имаме овие- се справуваат со заштитници во одлична алатка и можете да ги добиете овие убави и практични производи на Ан. - Рачки на ракави- Овие заштитници на рачката на тенџере се направени со строга контрола и прецизна изработка во обид да им обезбедат сигурни производи на нашите клиенти. Заштита на рачката на тавата- Лесни за носење и употреба, овие практични заштитници за рачки нема да ве натераат да се чувствувате незгодно да ги носите и можат лесно да бидат во секое време. Фринг тави рачки на ракавот-Овие заштитници против рачката може да бидат за вашите тави за пржење на леано железо и други алатки за кујна од не'рѓосувачки челик, што ви даваат многу пријатно и прекрасно со употреба на искуство. Пакетот вклучува карактеристики на заштитници од 48 x садови -со совршена функција против лизгање за да спречите горење на рацете, овие заштитници за кујнски рачки од нас се многу практични производи за рачка на патол. -Материјална : Силиконски држачи за рачки што не се лизгаат -можете да им дадете на овие заштитници на кујната како подароци на вашите пријатели и семејство за да им донесат среќно искуство! Практична обвивка за рачката -Овие заштитници против рачката против скалите можат да бидат за вашите тави за пржење на леано железо и други алатки за кујна од не'рѓосувачки челик, што ви даваат многу пријатни и прекрасни со помош на држачи за рачки за кујна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката