.

.

Антички Бронзен Морски Живот Морски Наутички Копчиња За Фиоки, Бања, Шкафови, Комода

Антички Бронзен Морски Живот Морски Наутички Копчиња За Фиоки, Бања, Шкафови, Комода

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Квалитетен рачно изработен избор На морски морски наутички копчиња Во Античка Бронза Нијансите може да варираат бидејќи сите овие се рачно изработени. Цврст и издржлив. Овие прекрасни копчиња се совршени за домашни проекти и го трансформираат обичното во извонредно!. Користете во домот за да ги зголемите кујнските ормари, вратите од гардеробата, кабинетите покрај креветот, комодите, комодите, кабинетите за бања, мебелот за седење. Одлично за детски спални и расадници. Цената е за едно копче. Веднаш подигнете го вашиот постоечки мебел и ормари. Прифатлива трансформација. Должините на завртките варираат помеѓу 3 см-4 см. Сите прицврстувања се испорачуваат. Голема Школка-4,5 х 5см. Јастог-5см х 7см. Голем Корал-7см х 6см. Мал Корал-5,5 см х 6см. Сидро-4,5 см х 5см. Морски коњ-8см х 4см. Морска ѕвезда-4,5 см х 4,5 см. Мала Школка-4,5 см х 4,5 см. Октопод 4см х 4см. Кит-6,5 см х 3см. Делфин-6,4 см х 2,5 см. Антички Бронзени морски морски морски копчиња, должини На Завртки варираат Помеѓу 3 см - 4 см сите прицврстувања испорачани. Голема Школка-4,5 х 5см, 2. Јастог-5см х 7см, 3. Голем Корал-7см х 6см, 4.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката