.

.

Рамки по пошта Двоен квадратен рамка за отворање за фотографија од 8 x 10, сребро

Рамки по пошта Двоен квадратен рамка за отворање за фотографија од 8 x 10, сребро

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 30. Ширина на пакетот : 2. Висина на пакетот : 17. Земја на потекло : Соединетите Држави. Должина на пакетот : 30. Ширина на пакетот : 2. Висина на пакетот : 17. Прикажете ги вашите слики во рамка за преодна сребрена колаж. 1 "широка сребрена рамка на MDF има црно-бело заплена мат, чиста подлога на јадрото на плекси-стакло и пена. Секоја рамка може да виси хоризонтална или вертикална и да доаѓа со прицврстени закачалки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката