.

.

Mentsфит Кабел Машина Додатоци За Салата, ЛАТ Повлекување Додатоци Со Мулти-Опција: V Бар, Трицепс Јаже, Двојно D Рачка, За Тежина Фитнес

Mentsфит Кабел Машина Додатоци За Салата, ЛАТ Повлекување Додатоци Со Мулти-Опција: V Бар, Трицепс Јаже, Двојно D Рачка, За

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

●V РАЧКА●Изработен од тежок цврст челик и обложен со хром, тој е цврст и издржлив Надградената гумена рачка со виткање обезбедува цврсти зафати за вашите тренинзи. Краевите на рамното копче помагаат да ги држите рацете на место и да ја зголемите ефикасноста и безбедноста на домашните вежби. 27" трицепс јаже " направено Од силно јаже со најлон плетенка и цврст гумен крај за да се спречи лизгање. Тешкиот вртлив додаток може да одговара на секој кабелски систем во теретана и обезбедува течно ротирачко движење за мулти-тренинзи како што е повлекување на трицепс надолу. ●ДВОЈНА РАЧКА Д е конструирана од челик со врвен квалитет со хромирана завршница. Ergономските гумени рачки со виткање нудат цврсти и удобни зафати за вашиот тренинг. Зглобот на ротацијата од 360°може да се вклопи во секоја кабелска машина за теретана. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН●прилозите за рачките на кабелската машина се дизајнирани да помогнат да се зголеми ефикасноста и безбедноста за вашиот тренинг. Совршен е за помагање на тренинзите за градење мускули на трицепс, лат, грб, рака и рамо со разни вежби за туркање како што се влечење надолу, притискање надолу, виткање и редови дома и теретана. ①ПОДДРШКА НА БРЕНДОТ 】фит додатоците За Кабелска Машина се дизајнирани за домашна и фитнес во теретана и се нудат со 30-дневна Гаранција за Враќање На Парите и Доживотна Гаранција за Поддршка. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно испратете ни е-пошта.

Декларирани спецификации

V HANDLE -- with flat knobs ends and rubber handle:
Size:
12.2 “ X 7.1 “
Weight Capacity:
300 LBS
DOUBLE D HANDLE -- with360°rotation knuckle and rubber handles:
Size:
7.3” x 6.2” x 4.5” (LxWxH)
Weight Capacity:
300 LBS
TRICEP ROPE -- Made of strong nylon-braided rope and solide rubber end:
Size:
27” Length
Weight Capacity:
300 LBS
ROTATING STEEL STRAIGHT BAR -- with360°rotation knuckle and rubber handles:
Size:
19.7x 1.2 (LxDIA)
Weight Capacity:
400 LBS
Package Includes:
1 * V-Shaped Bar:
1 * Double D Handle with Rotation:
1 * Nylon Braided Tricep Rope:
1 * Straight Rotaing Bar:

Комплементите на стоката