.

.

Micro 100 QFR-087-16X Алатка за жлебови-Брза промена.087 Ширина.100 Proj.370 Min Bore Dia, 1 Max Bore Deep.1825 Offset, 3/8 Shank Dia, 2-1/2 Оал, Алтин

Micro 100 QFR-087-16X Алатка за жлебови-Брза промена.087 Ширина.100 Proj.370 Min Bore Dia, 1 Max Bore Deep.1825 Offset, 3/8 Shank

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Наменето за генерирање на целосни радиуси на радиус во Bores Полираното сплитско лице за подобрено задржување на работ и евакуација на чипови, додека го намалуваат жолчното ладење. и локална повторливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката