.

.

Пол за полот Откријте знак на табла за гласање, претпоставете дека родот открива игра за 32 парчиња бебешки туш со налепници за гласање на момчиња девојче, тој или та

Пол за полот Откријте знак на табла за гласање, претпоставете дека родот открива игра за 32 парчиња бебешки туш со налепници за гласање

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

★ Комплет за игри за откривање на родови ★ Овој сет на игри со родови откритие се вклучени 1 Одбор за откривање на вашиот глас за пол (12x168in), налепници за гласање на мечки (1.5 in, може да напише име), доволно за вашите гости да гласаат. ★ Лесна и смешна игра за гласање ★ Овој прекрасен знак има минималистички дизајн и е совршен начин да додадете забава на вашиот туш за бебиња! Налепниците на родовите откриваат се многу лесни за опаѓање, гостите треба да изберат само налепници за момче или девојче на таблата. ★ Како сувенир ★ Како мајка-да биде, овој бебешки туш е посебен. Издржливите знаци не само што можат да се користат како украси на забавата за туширање за бебиња, туку и можат да бидат врамени како сувенири по завршувањето на забавата. Исто така, можете да ја споделите меморијата со бебето кога тој/таа ќе порасне. ★ Цврст табла со штанд - Овој пол открива дека таблата за гласање е направена од густа табла, што го прави потрајни. Одборот за игри може да застане сама по себе, така што можете лесно да ја ставите на вашите партиски маси и гостите можат лесно да ги стават налепниците за гласање. ★ Купете со доверба ★ Познакот за откривање на пол може да се користи како игра и украси. Ве молиме слободно контактирајте не, ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа. Нарачајте сега со доверба!. ★ Комплет за игри за откривање на родови ★ Овој сет на игри со родови откритие се вклучени 1 Одбор за откривање на вашиот глас за пол (12x16.8in), налепници за гласање на мечки (1.5 in, може да напише име), доволно за вашите гости да гласаат. ★ Лесна и смешна игра за гласање ★ Овој прекрасен знак има минималистички дизајн и е совршен начин да додадете забава на вашиот туш за бебиња! Налепниците на родовите откриваат се многу лесни за опаѓање, гостите треба да изберат само налепници за момче или девојче на таблата. ★ Како сувенир ★ Како мајка-да биде, овој бебешки туш е посебен. Издржливите знаци не само што можат да се користат како украси на забавата за туширање за бебиња, туку и можат да бидат врамени како сувенири по завршувањето на забавата. Исто така, можете да ја споделите меморијата со бебето кога тој/таа ќе порасне. ★ Цврст табла со штанд - Овој пол открива дека таблата за гласање е направена од густа табла, што го прави потрајни. Одборот за игри може да застане сама по себе, така што можете лесно да ја ставите на вашите партиски маси и гостите можат лесно да ги стават налепниците за гласање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката