.

.

Accuform Signs LHTL608 Рефлексивни налепници за одговор на итни случаи, легенда „Техничар за итни случаи“ со графички, дијаметар од 2-1/4 , сина/црна на бела боја

Accuform Signs LHTL608 Рефлексивни налепници за одговор на итни случаи, легенда „Техничар за итни случаи“ со графички, дијаметар од 2-1/4 , сина/црна

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

2-1/4 "Дијаметар Издржливост на отворено. Самолепливо назад со лагер за кора. Издржливост на отворено. Самолепливо назад со лагер за кора. Се придржува на мазни, заоблени и неправилни површини. Додадете видливост и идентификувајте го персоналот со знаци на Accuform Signs Replace Replace Hard Hat/Shhemet. Безбедност, рефлексивни налепници ја зголемуваат видливоста на слабото светло и ноќното време. Со брза и лесна примена на кора и стап, дектата со дијаметар од 2-1/4 "се придржува на мазни, заоблени и неправилни површини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката