.

.

Групата Хилман Група 6120 дрво завртка, 8 x 1-инчен

Групата Хилман Група 6120 дрво завртка, 8 x 1-инчен

Оценка на стоката:

DEN 27.04
Достапност
Производот е достапен

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 4. Ширина на пакетот : 1,7". Висина на пакетот : 5,5 ". Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Должина на пакетот : 4. Ширина на пакетот : 1,7 ". Висина на пакетот : 5,5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката