.

.

Бохнинг 201030цфбк Бруин Лак Трепет Јаглеродни Влакна Хауба, Црна Лагер

Бохнинг 201030цфбк Бруин Лак Трепет Јаглеродни Влакна Хауба, Црна Лагер

Оценка на стоката:

DEN 687.68
Достапност
Производот е достапен

Бонинг 201030ЦФБК бруин лак треперат Boning bruin црна/Црвена 4-стрелка трепет #201030bkrd бруин треперењето се одликува со стил на Хауба "обвиткан" и мала тежина, издржливо обликувано стебло. Аспиратор од јаглеродни влакна, Црна лагер. Вклучени Компоненти : Лов, Airsoft И Макбаскет, Стрелаштво Додатоци, Стрелаштво-Трепери. Спорт Тип : Лов. Bohning Bruin Црна/Црвена 4-Стрелка Треперење #201030bkrd Бруин Треперењето се одликува со стил на хауба "обвиткан" и мала тежина, издржливо обликувано стебло. Втора лента за задржување и отсечена хауба го олеснуваат отстранувањето и инсталирањето на шахтите со стрелки. Држачите безбедно држат стрели со фиксни или механички широки глави во внатрешноста На заменливата, Амортизирана хауба За амортизација На звукот Карактеристики На облогата : двоен држач 4 стрелка треперење Обликувана хауба и лагер за секој стил на широка глава со Висок удар поликарбонатното стебло обезбедува јачина на металот без вградената кука за тежина за брзо закачување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката