.

.

Чисто Складирање Пластични Канти за Складирање 11х8х6 контејнер за Складирање-Канти За Складирање Што Може Да Се Складираат-Складирање На Домашна Организација, Кан?

Чисто Складирање Пластични Канти за Складирање 11х8х6 контејнер за Складирање-Канти За Складирање Што Може Да Се Складираат-Складирање

Оценка на стоката:

DEN 575.84
Достапност
Производот е достапен

● ВИСОКОКВАЛИТЕТНО РЕШЕНИЕ за СКЛАДИРАЊЕ-чисти пластични канти за складирање се разноврсен одговор на нередот и нередот Користете ги овие елегантни пластични контејнери за складирање за да создадете чист простор од вашиот замрзнувач до вашата гаража и насекаде помеѓу нив. ● ЈАСНО ПРАКТИЧНО-чистите канти за организатор на фрижидер за Складирање се собираат и чуваат на мали простори и лесно се распаѓаат. Тие се доказ за истекување и лесни за чистење, нашите контејнери за организирање се одлични за складирање храна, занаети или средства за чистење. Чистата пластика го олеснува гледањето што има внатре. ● ВНИМАТЕЛНО ДИЗАЈНИРАНИ - нашите проѕирни канти за складирање отпорни на кршење се направени од безбедна храна, пластика без бпа, без хлор и имаат мазна рачка за држење што ги прави лесни за транспорт. Изградена да трае, нашата кујна организација и канти за складирање може да ви помогне да произведувате помалку отпад со текот на времето. ● ОРГАНИЗИРАЈТЕ ДОМА, РАБОТА и ПОШИРОКО— нашите организатори на оставата, Чајната кујна и кантите за складирање што се редат се со совршена големина за организирање кујни, фрижидер, ормар, простории за перење, шкаф, училници и складирање играчки, алатки, расадник или канцелариски материјали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката