.

.

Случај За Сите Нови Поттикне 10-Та Генерација 2019 Објавен-Нема Да Одговара Поттикне Хартија Бела Или Поттикне Оаза,Премиум Стп Кожа Паметен Капак Со Авто Спиење И Буд

Случај За Сите Нови Поттикне 10-Та Генерација 2019 Објавен-Нема Да Одговара Поттикне Хартија Бела Или Поттикне Оаза,Премиум Стп

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10-Ти Генерал) 2019 (Модел Бр J9 G29 R), ве Молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Функција за автоматско Будење/ Спиење●Разбудете го или ставете го вашиот нов поттикне да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне покритие брзо реагира, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За 6 " Целосно нов Поттикне (10-Ти Генерал) 2019 (модел : J9 G29 R)Материјал : Pu Leather Package Вклучува : 1 x Случај За Поттикне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката