.

.

Ангелкаре Пелена Бин Рефилс, Пакет од 6

Ангелкаре Пелена Бин Рефилс, Пакет од 6

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

ВОЗДУШНО ЗАПЕЧАТУВАЊЕ повеќеслојниот филм во касетата обезбедува ефикасна технологија за бариера на мирис, за помиризлив дом Хигиенски Сите пелени во корпата за пелени се безбедно содржани и нема да морате повторно да ги допирате или мирисате. Не е потребно тешко извртување, што значи дека секогаш ќе имате слободна рака да се грижите за вашето бебе. Само компатибилен со верзијата НА Велика британија И Ирска На Системот За Отстранување На Пелени Ангелкер. Многу е лесно да се фрли пелена. Само турнете го низ системот за стегање и ќе исчезне во повеќеслојната кеса за пелени.Забелешка : Датумот споменат на производот е датум на производителот. Секоја Касета За полнење Ангелкер вклучува повеќеслојни бариерни кеси кои ги држат лошите мириси подалеку. Касетата работи само со верзијата НА велика британија и Ирска На системот За отстранување Пелени Ангелкер. Лесен е за употреба со едната рака и има капацитет од приближно 28 пелени (големина 2). Секоја касета за полнење ќе трае до 1 месец и ќе запечати до 180 пелени, во зависност од големината. Кесите за пелени користат помалку пластика (во тежина) од другите конкурентни системи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката