.

.

Држач За Суши Од Бамбус Штанд За Сервирање Од 3 Нивоа Чинии Со Овошје Дрвена Чинија За Суши Торта Десерт Дисплеј Сервер За Храна За Десерт Предјадење Торта Бонбони Ч

Држач За Суши Од Бамбус Штанд За Сервирање Од 3 Нивоа Чинии Со Овошје Дрвена Чинија За Суши Торта Десерт Дисплеј Сервер За Храна За Десерт Предјадење

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

решетката За послужавник За колачиња Е Совршена За прикажување суши, помфрит и друга храна овошна чинија стојат Совршени за дома, хотел, ресторан, итн. серверот за храна прикажува дизајн Од Три слоја, овој држач за торта има голем капацитет да ја чува вашата храна. 3 ниво десерт штанд Ако сте суши или Јапонски традиционален вентилатор за суши, овие решетки се задолжителни во вашиот дом. чинија За сервирање пециво Исклучителна и уникатна, со елегантна атмосфера, нежен стил. Карактеристики Боја : Дрво боја Материјал : Size Големина : Околу 33. 14 Инчен Пакет Вклучувајќи - 1 х решетката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката