.

.

Целосна Куќиште Школка Пакет Случај Покритие ЗА ГБА СП Игра Момче Однапред СП Замена #1

Целосна Куќиште Школка Пакет Случај Покритие ЗА ГБА СП Игра Момче Однапред СП Замена 1

Оценка на стоката:

DEN 772.80
Достапност
Производот е достапен

Применлив модел : Гејмбој Однапред СП ГБА СП Пакет : Случај+Копчиња+Пластичен Екран+Налепница+Завртки+Шрафцигери. Да ја замени или надгради оригиналната обвивка. Боја : како што покажува сликата. Овој комплет не вклучува копче за шарка и јачина на звук.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката