.

.

пепелници За Цигари, Розова Мермерна Керамичка Лента за пепел со капак, Надворешен Пепелник,Послужавник За Пепел За Пушење На Работната Површина За Декорација На Д

пепелници За Цигари, Розова Мермерна Керамичка Лента за пепел со капак, Надворешен Пепелник,Послужавник За Пепел За Пушење На Работната

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Пепелникот е изработен од висококвалитетен керамички материјал, лесен за чистење, темпераментот е уникатен, а порцеланот е мек и пријатен, ќе се изненадите колку убаво изгледа ова Мермер Керамички Пепелник се целосно рачно изработени. Секоја шема на пепелници е уникатен, Стилски дизајн Не Само пепелник За Пепелник, туку и елегантно домашно украсно уметничко дело што се вклопува во секој домашен декор. Капакот од бамбус Ги Крие грозните задници и мириса на пепелник. Дизајн против лизгање на дното, поставен многу избалансиран. Подароци За Тато Од Ќерка Син Татковци Ден, Уникатен Роденден Подарок Идеи За Мажи Него, Божиќ Подароци Порибување Бурмут За Мажи.7 "(9 х 9 х 7см). Нето Тежина : 0,57 фунти (255гр). Зои Сончев, професионален производител На бренд За Дома И Кујна, внесувајќи поголема удобност во вашиот живот, практичен додека одржувате апсолутна убавина, секој производ е внимателно дизајниран да ви донесе среќа, радост и забава. Ако ви требаат повеќе изненадувања, можете да кликнете во нашата продавница, верувајте ни, вашиот добар лојален партнер!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката