.

.

Филтри за Вентилација За воздух со активен Јаглен За Дома - 20 Парчиња 4 х 12 Филтри За Вентилација На Подот, Филтер За Вентилација На Јаглен, Филтер За Вентилација На Н

Филтри за Вентилација За воздух со активен Јаглен За Дома - 20 Парчиња 4 х 12 Филтри За Вентилација На Подот, Филтер За Вентилација На Јаглен,

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Филтер за воздух со активен Јаглен-Направен Од висококвалитетен јаглероден филтер и безбеден материјал, дизајниран за ефикасно прочистување на воздухот што го дишете од ВАШИТЕ ЕДИНИЦИ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и грејачи, исто така, спречува нечистотија и други предмети да паднат во отворите за воздух Филтер За Воздух со електростатско Полнење-електростатски филтри за прашина За отвори за воздух, дејствуваат како магнет за држење прашина, нечистотија, полен, чад и несакани честички во воздухот што го дишете секојдневно. Намалете ја работата за бришење прашина и чистење секоја недела!. Искуство Посвежа И Релаксирачки воздух-Уникатен филтер за пропустливи воздух не само за прочистување, туку можете да испуштите неколку капки од вашето омилено есенцијално масло во филтерот за воздух за да создадете миризлива и релаксирачка атмосфера за вашиот дом и канцеларија. Лесна Инсталација-Едноставно вметнете ги овие филтри за воздушни канали во регистрите за вентилација на подот или отворот за таванот, одговара на повеќето стандардни отвори со големина од 4 х 12 инчи. Се препорачува користење филтри за вентилација во избрани простории за да се избегне премногу стрес на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и систем за греење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката