.

.

ХАПИПОП Смешни Божиќни Чорапи За Мажи Жени Празнични Чорапи Забавни Подароци Порибување Полначи За Тинејџери Божиќни Подароци Кутија

ХАПИПОП Смешни Божиќни Чорапи За Мажи Жени Празнични Чорапи Забавни Подароци Порибување Полначи За Тинејџери Божиќни Подароци Кутија

Оценка на стоката:

DEN 620.80
Достапност
Производот е достапен

80% Чешлан Памук / 17% Полиамид / 3% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. УЧИТЕЛ НАДВОР ДОЛЖНОСТ ЧОРАПИ : овие смешни чорапи се совршени за наставниците. На врвот на чорапите има книги, ножици, владетели, јаболка и моливи, додека дното е зашиено со јаболко И урнебесна скриена порака : "АКО МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ОВА, Овој Наставник Е НАДВОР ОД ДОЛЖНОСТ". ГОЛЕМИНА И ПАКЕТ : ако можете да ја прочитате оваа чорапи. Нашите смешни чорапи за наставници одговараат на големината на ПОВЕЌЕТО МАЖИ во САД 6-13 стапки и големината на ПОВЕЌЕТО жени во САД 7 и нагоре. Секоја ексклузивна кутија за подароци содржи еден пар смешни чорапи. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашите чорапи за новини се направени од 80% чешлан памук, 17% полиамид и 3% спандекс за да се осигураат дека се меки, удобни, еластични и дишат. Тие нема да исчезнат и ќе се перат во машина. ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА НАСТАВНИЦИ : ова се најдобрите подароци за наставниците што можат да се користат За Музика, Математика, Танц, Наука, Уметност, англиски јазик, Историја, ЈП, Хемија, Биологија, Читање, Пијано, Говор, Компјутер или наставници По Физика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката