.

.

Anyos Паричник Случај за iPhone 14 Pro max, iPhone 14 Pro Max Случај За Жени Маж, Луксузни Pu Кожа Магнетни Паричник Картичка Држач Телефон Случај за iPhone 14 Pro Max

Anyos Паричник Случај за iPhone 14 Pro max, iPhone 14 Pro Max Случај За Жени Маж, Луксузни Pu Кожа Магнетни Паричник Картичка Држач Телефон Случај

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

●Компатибилност● : Специјално дизајн За apple i Phone 14 Pro Max (6,7 инчи) ●3 Слотови За Картички : само земете и одете со возачката дозвола, кредитна картичка/должничка картичка и малку готовина во неа, издржливите прилепувања ќе ги чуваат предметите безбедни. Не мора да ја носите чантата никаде. €360 Степен Ротирачки Прстен Kichstand Q : Вграден 360 степен прилагодлив прстен за прсти го олеснува држењето на телефонот, го спречува да ви падне од раце. кога сте во ресторани, можете да го потпрете прстенот како штанд за да го видите вашиот телефон. ●Функција за Блокирање на РФИД : дизајнот на поставата За Блокирање НА РФИД ги штити вашите кредитни картички, дебитни картички ,d карти од скенирање и кражба. Рфид блокирачките материјали ефикасно ги блокираат сигналите. ®Премиум Кожа : iphone 14 pro макс паричник случај изработен со врвна кожа, самиот материјал е мек, издржлив, против лизгање со одлично шиење. Ќе ви се допадне чувството на допир на ткаенината. Anyos Паричник Случај за i Phone 14 Pro max, i Phone 14 Pro Max Случај За Жени Маж, Луксузни Pu Кожа Магнетни Паричник Картичка Држач Телефон Случај за i Phone 14 Pro Max.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката