.

.

4 Дупка Џем Стискаш Шише Со Капа Капаци, 300мл Голем Капацитет Истекување Доказ Зачини Стискаш Сос Шишиња За Салата Облекување, Кечап, Мајонез, Маслиново Масло

4 Дупка Џем Стискаш Шише Со Капа Капаци, 300мл Голем Капацитет Истекување Доказ Зачини Стискаш Сос Шишиња За Салата Облекување, Кечап, Мајонез,

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

1Материјал : 4 Дупка џем стискаш шишињата се изработени од висококвалитетна пластика, нетоксична, без мирис. Шише за стискање сос за повеќекратна употреба може да се исчисти за долгорочна употреба.Огромен Капацитет : 4 дупка стискаш шише, 300мл/10оз голем капацитет. Шишето има најмногу carefullyономски внимателно дизајнирана големина. Еднократно : Шише за Стискање сос За Повеќекратна Употреба може да се исчисти за долгорочна употреба.Со капаци за капачиња за лесно чување на сосот.Практичен Дизајн : 4 дупка дизајн исцедете шише, за да ги истурите зачините порамномерно. Внимателно дизајнираното шише за стискање на зачини и млазницата со повеќе дупки може да спречи истекување и прскање на филаментарен начин. Со капаци за капачиња за лесно чување на сосот.Апликација : Одлично За сите зачини, како што се кечап, сенф, мајонез, едноставен сируп, масло, сос за скара, мед и сос за салата. Совршено шише за стискање во продавница за печење во кујна, СКАРА. Спецификации : Материјал : Пластични Опции За Боја : Жолта Висина : Прибл.69 Во Горниот Дијаметар : Прибл.0 Во Основен Дијаметар : Прибл.4 Во Капацитет : 300мл Тежина : Прибл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката